חלפים 4 U חלקי חילוף לרכב

תוסף נגד עישון יתר במנוע(מתאים לפני הטסט)-30.00 ש"ח

 

מבצע קיט טיימינג יונדאי אקסט,גייטס,אלנטרה ב-170.00 ש"ח

 

צלחת בלם קדמית קורולה -08 ב-75.00 ש"ח בלבד.

 

שמן מנוע 10W40 "דלק" 4 ליטר ב-50.00 ש"ח בלבד!

 

נוזל קירור ירוק/אדום 5 ליטר ב20.00 ש

 

תוסף גולד לייבל(מעביר טסט)מחירנו:70.00 ש"ח

 

מבצע!!!בולם קדמי מזדה 3 140 ש"ח

 

קיט טיימינג פוקוס 2 מחירנו:260.00 ש"ח.

 

מסנן אויר מאזדה 3 1.6 ב-20.00 ש

 

סט מגבים סיליקון 40 ש"ח

 

שמן גיר אוטומט 4 ליטר 50 ש"ח

 

נורה H7 גרמנית תוצרת פליפס ב-15.00 ש

 

סט טסות 15 ב 80.00 ש"ח

 

מסנן אויר יונדאי IX35 I35 ספורטאז 30 ש"ח

 

נוזל שמשות 2 ליטר-המחיר שלנו:8.00 ש"ח בלבד!

 

סליל הצתה מקורי יונדאי I30 180 ש"ח

 

מסנן שמן יונדאי מקורי ב25.00 ש"ח בלבד!

 

שמן מנוע מזדה/פורד 5 ליטר מקורי ב95 ש"ח

 

מצת קורולה אנסיס מ2008 50 ש"ח

 

מצבר 72A של חברת וולתא 450 ש"ח

 
שם משתמש סיסמא

שכחתי סיסמה

|

הירשם

 
  שלום אורח
 
 
חלקי חילוף לרכב - דף הבית  |  אודות  |  התקנון  |  כתבו עלינו  |  צור קשר
 
   
מוצרים
מבצעים
קיטים לטיפול
מחלקה סיטונאית

פנסים

ראשי מוצרים פנסים
אין מוצרים

פנסים לרכב


כל הסיבות להקפדה על פנסים לרכב


בשנים האחרונות, בעלי רכבים רבים משדרגים את הפנסים ברכבם ומבטיחים רמה גבוהה הרבה יותר של בטיחות. כאשר מדברים על שדרוג פנסים לרכב ניתן למעשה להבחין בין שתי אפשרויות שונות, אשר מובילות לתוצאות שונות וכרוכות בעלויות שונות.
האפשרות הראשונה לשדרוג איכותי של פנסים לרכב מתייחסת לאפשרות של שיוף והברקת הפנסים הקיימים. בסופו של דבר, אין זה סוד כי במהלך השנים פנסי הרכב נשחקים במידה ניכרת ויכולתו של האור לעבור דרך הזכוכית או הפלסטיק מתעמעמת. כתוצאה מכך, הרכב שלנו הרבה פחות בולט על הכביש ולכך ישנן השלכות רבות ולא מעט סכנות.
באמצעות שיוף והברקה של פנסים קיימים ניתן למעשה להחזיר אותם למצב ההתחלתי והאידיאלי. לעיתים, הצורך לבצע שיוף והברקה לפנסים קיימים הוא חובה של ממש על מנת לחדש את רישיון הרכב. במקרים אלו, שווה לבחון לצד המחיר של שיוף פנסים לרכב גם את האפשרות להחליף את הפנס כולו.


מתי לרכוש פנסים לרכב?


מעבר לאפשרות של שיוף פנסים לרכב, ישנם כמה סיבות שמחייבות החלפה כוללות של פנסים לרכב. במקרה הזה חשוב להבחין בעובדה על פיה נזקים שונים במנורת הפנס אינן מחייבות החלפה כוללת של פנסים לרכב, אלא מאפשרים לבצע החלפה של המנורה בלבד. עם זאת, ישנן פגיעות בפנסי הרכב עצמם אשר מחייבים את ההחלפה של הפנס כולו.
מעבר לכך, פעמים רבות רכישה של פנסים לרכב מסוג חדשני יותר, או בעלי צורה המתאימה לנו יותר איננה נובעת מתוך צורך אלא מהרצון להעניק לרכב שלנו את הטוב ביותר ולשדרג באפון משמעותי הן את איכות האורות המופצים מרכבנו והן את המראה הכללי של הרכב כולו.
בסופו של דבר, כאשר מוצעים לנו עיצובים מדהימים ביופיים לטובת פנסים לרכב, המעניקים לרכב כולו מראה יוקרתי, חדשני, איכותי, אטרקטיבי ומזמין יותר, קשה מאוד שלא לראות את מגוון היתרונות הרחב שברכישת פנסים לרכב מהסוגים החדישים ביותר. בכל מקרה ובו יש לנו צורך להתקין פנסים לרכב - מהשלבים הראשוניים ביותר ועד לביצוע התקנה מושלמת - עניין חשוב מאין כמותו הוא בחירה של מתקין מיומן ומקצועי. חשוב לזכור כי רק אלו יכולים לספק לנו את רמת הדיוק, האיכות והיופי אליהם אנו מעוניינים להגיע בסוף השדרוג.


אז איפה כדאי לבצע החלפת פנסים לרכב?


כמו בכל תחום הרכב, גם במקרה של התקנת פנסים לרכב, ניתן לומר שבחירה בבעל מקצוע איכותי, אדיב, מיומן, מדויק ומקצועי זהו צורך שאין לו כל תחליף. בסופו של דבר, חשוב לזכור את העובדה על פיה החלפה או שיוף של פנסים לרכב זוהי עבודה שונה במקצת מעבודות המוסך הרגילות ופעמים רבות היא דורשת התמחות בתחומים הספציפיים של חשמלאות רכב או של זגגות רכב.
כדאי להבין שהתקנה של פנסים לרכב תלויה פעמים רבות בסוג הרכב עצמו. למעשה, לכל חברת יצרן יש את הדרישות שלה בהתייחס אל התקנת שדרוגים לרכב ועל כן, חשוב להקפיד מראש על כך שבעל המקצוע אותו נבחר לביצוע השדרוג אכן מכיר על בוריו את סוג הרכב אשר ברשותנו ואכן יידע להביא לתוצאה משביעת רצון.


מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר חלפים4uמוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

 
    מייל:
    שם:
    שם משפחה:
    טלפון:
    הודעה:
 

> צרו עימנו קשר
על כל תקלה, עזרה או שאלה

 Copyright © 2001-2022 Halafim4U. All rights reserved