חלפים 4 U חלקי חילוף לרכב

תוסף נגד עישון יתר במנוע(מתאים לפני הטסט)-30.00 ש"ח

 

מבצע קיט טיימינג יונדאי אקסט,גייטס,אלנטרה ב-170.00 ש"ח

 

צלחת בלם קדמית קורולה -08 ב-75.00 ש"ח בלבד.

 

שמן מנוע 10W40 "דלק" 4 ליטר ב-50.00 ש"ח בלבד!

 

נוזל קירור ירוק/אדום 5 ליטר ב20.00 ש

 

תוסף גולד לייבל(מעביר טסט)מחירנו:70.00 ש"ח

 

מבצע!!!בולם קדמי מזדה 3 140 ש"ח

 

קיט טיימינג פוקוס 2 מחירנו:260.00 ש"ח.

 

מסנן אויר מאזדה 3 1.6 ב-20.00 ש

 

סט מגבים סיליקון 40 ש"ח

 

שמן גיר אוטומט 4 ליטר 50 ש"ח

 

נורה H7 גרמנית תוצרת פליפס ב-15.00 ש

 

סט טסות 15 ב 80.00 ש"ח

 

מסנן אויר יונדאי IX35 I35 ספורטאז 30 ש"ח

 

נוזל שמשות 2 ליטר-המחיר שלנו:8.00 ש"ח בלבד!

 

סליל הצתה מקורי יונדאי I30 180 ש"ח

 

מסנן שמן יונדאי מקורי ב25.00 ש"ח בלבד!

 

שמן מנוע מזדה/פורד 5 ליטר מקורי ב95 ש"ח

 

מצת קורולה אנסיס מ2008 50 ש"ח

 

מצבר 72A של חברת וולתא 450 ש"ח

 
שם משתמש סיסמא

שכחתי סיסמה

|

הירשם

 
  שלום אורח
 
 
חלקי חילוף לרכב - דף הבית  |  אודות  |  התקנון  |  כתבו עלינו  |  צור קשר
 
   
מוצרים
מבצעים
קיטים לטיפול
מחלקה סיטונאית

מראות

ראשי מוצרים מראות
אין מוצרים

מראות לרכב


סוגים שונים של מראות לרכב


בבואנו לבחון אילו שדרוגים לרכב שלנו יוכלו להעשיר את חווית הנסיעה ולהבטיח רמת ביטחון גבוהה יותר בזמן הנסיעה, אחד הנושאים הראשונים שעולים על ידי כל אחד ואחת מאיתנו הוא האפשרות להרחיב את המראות ולשפר את איכות הראייה דרכן.


כאשר מדברים על שדרוג מראות לרכב ניתן למעשה להבחין בין שני סוגים שונים של מראות לרכב. סוג אחד של מראות לרכב הוא המראות המותקנות מחוץ לרכב. באשר אליהן, היכולת לשדרג אותן מתייחסת לאפשרויות הרחבה שונות ולהתקנה של מנגנונים אוטומטים לכיוון המראה מתוך הרכב.


אמנם רוב המכוניות החדשות כבר מצוידות במנגנונים מהסוג הזה אך לעיתים ניתן למצוא מראות לרכב בעלות מערכות מתקדמות הרבה יותר.
 מעבר לכך, הרבה פעמים הצורך להחליף מראות לרכב איננו נובע מהרצון לשדרג את המראות, אלא כתוצאה מפגיעה במראה אשר גרמה בסופו של דבר לשברים או לסדקים.


במקרה הזה, עומדות בפני הלקוח אפשרות לבחור יבין מראות לרכב מיד ראשונה ובין מראות לרכב יד שנייה שפירושן הישיר הוא רכישת מראות לרכב במקורם מפירוק.


ההבדל בין מראות לרכב יד ראשונה למראות יד שנייה


בפועל, רכישה של מראות לרכב מיד ראשונה מהווה במרבית המקרים את האפשרות הטובה ביותר כיוון שהיא מבטיחה הן איכות, הן אורח חיים והן אפשרות לראייה טובה יותר דרך המראות. עם זאת, יש לקחת בחשבון את הנקודה על פיה מראות לרכב מיד ראשונה יקרות בהרבה מרכישת מראות לרכב שמקורן מפירוק, ולעיתים הבדל זה יכול להגיע למאות שקלים.מעבר לאפשרות לשדרג את המראות החיצוניות ברכב, עומדת בפנינו גם האופציה לשדרג את המראה הפנימית לרכב. במרבית המקרים, כאשר מדברים על שדרוג המראה הפנימית ברכב מתכוונים למעשה להתקנה של מראה גדולה יותר או להתקנת מראה פנוראמית על המראה הקיימת.


שדרוג מהסוג הזה נפוץ במיוחד ברכבים בהם בתכנון הראשוני של המראה הוא קטן באופן יחסי ולכן הוא מקשה על הנהג לראות את המתרחש בכביש באופן מדויק ואיכותי. במרבית המקרים, שינוי מהסוג הזה אינו כרוך בהוצאות חריגות ואינו דורש הוצאות משמעותית על התקנה ועל כן, הוא מומלץ מאוד בכל פעם ובה אנו מקבלים את התחושה כי המראה המותקנת בתוך רכבנו איננה מספקת.


ממי רוכשים מראות לרכב באיכות הגבוהה ביותר?


על מנת להבטיח כי אכן נרכוש מראות לרכב שוקנו בצורה מקצועית ומדויקת ביותר וישרתו אותנו נאמנה לאורך שנים רבות, עניין חשוב מאין כמותו הוא להקפיד על בחירה בבעל מקצוע מנוסה ומיומן בתחום. בסופו של דבר, בכל הנוגע לרכב שלנו, לבעלי מקצוע איכותיים, אמינים ומשתלמים אין כל תחליף והדבר נכון גם במקרים של רכישה או שדרוג של מראות לרכב.


מעבר לכך, חשוב להבחין כי בתחום הרכב ישנם בעלי מקצוע רבים ולעיתים, על אף כי נדמה לנו שהמוסכניק שלנו יכול לעשות עבורנו הכול, ישנם לא מעט תחומים אשר בהן אין הוא מקצועי ועדיף לפנות לבעל מקצוע מתאים יותר לנושא. כך למשל, כאשר מדובר על מראות לרכב יש צורך לפנות לבעל מקצוע המיומן בתחום הספציפי של זגגות לרכב ולא במוסכניק רגיל לביצוע השדרוג בפועל.


מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר חלפים4uמוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

 
    מייל:
    שם:
    שם משפחה:
    טלפון:
    הודעה:
 

> צרו עימנו קשר
על כל תקלה, עזרה או שאלה

 Copyright © 2001-2022 Halafim4U. All rights reserved