חלפים 4 U חלקי חילוף לרכב

תוסף נגד עישון יתר במנוע(מתאים לפני הטסט)-30.00 ש"ח

 

מבצע קיט טיימינג יונדאי אקסט,גייטס,אלנטרה ב-170.00 ש"ח

 

צלחת בלם קדמית קורולה -08 ב-75.00 ש"ח בלבד.

 

שמן מנוע 10W40 "דלק" 4 ליטר ב-50.00 ש"ח בלבד!

 

נוזל קירור ירוק/אדום 5 ליטר ב20.00 ש

 

תוסף גולד לייבל(מעביר טסט)מחירנו:70.00 ש"ח

 

מבצע!!!בולם קדמי מזדה 3 140 ש"ח

 

קיט טיימינג פוקוס 2 מחירנו:260.00 ש"ח.

 

מסנן אויר מאזדה 3 1.6 ב-20.00 ש

 

סט מגבים סיליקון 40 ש"ח

 

שמן גיר אוטומט 4 ליטר 50 ש"ח

 

נורה H7 גרמנית תוצרת פליפס ב-15.00 ש

 

סט טסות 15 ב 80.00 ש"ח

 

מסנן אויר יונדאי IX35 I35 ספורטאז 30 ש"ח

 

נוזל שמשות 2 ליטר-המחיר שלנו:8.00 ש"ח בלבד!

 

סליל הצתה מקורי יונדאי I30 180 ש"ח

 

מסנן שמן יונדאי מקורי ב25.00 ש"ח בלבד!

 

שמן מנוע מזדה/פורד 5 ליטר מקורי ב95 ש"ח

 

מצת קורולה אנסיס מ2008 50 ש"ח

 

מצבר 72A של חברת וולתא 450 ש"ח

 
שם משתמש סיסמא

שכחתי סיסמה

|

הירשם

 
  שלום אורח
 
 
חלקי חילוף לרכב - דף הבית  |  אודות  |  התקנון  |  כתבו עלינו  |  צור קשר
 
   
מוצרים
מבצעים
קיטים לטיפול
מחלקה סיטונאית

מידע מקצועי

על חלקי חילוף

ראשי מוצרים מידע מקצועי על חלקי חילוף
אין מוצרים

"כי לגוף אין חלקי חילוף", אומרת אחת הפרסומות המוכרות ביותר ברדיו. כאשר מתבוננים ברשימת המוצרים והפריטים המקיפים אותנו מכל עבר, אפשר לתת את הדעת על כך שבמידה רבה יש בפרסומת יותר מקורטוב של אמת. חלקי חילוף הם מהותיים בפעילותן של מרבית המערכות הפועלות בעולם שלנו: החל ממוצרי חשמל, דרך מערכות ממוחשבות ועד לכלי רכב.

על חלקי חילוף

התחכום של הטכנולוגיה המודרנית ברור לכולנו. כל המצאה טכנולוגית, החל מהדפוס ועד לטלפונים החכמים של ימינו, היא מערכת שלמה של רכיבים, ואלה פועלים יחדיו כדי לאפשר את תפקודה התקין. בעוד שבחלק מהמקרים פגיעה באחד הרכיבים מחייבת רכישה של מוצר חדש, הרי שבדרך כלל ניתן להחליף את חלקי החילוף האמורים, ובכך להחזיר את המערכת כולה לתפקוד.
בולט המקרה של כלי רכב, בהם תעשיית חלקי החילוף היא הגדולה ביותר. ניתן לחלק אותה בקלות לקטגוריות משנה רבות, בכל אחת מהן רשימה ארוכה עוד יותר של אפשרויות. חלפים נפוצים ברכב כוללים, בין השאר, את חלקיו הפנימיים: מצבר, מיכל דלק, רכיבי מנוע וכן הלאה. כל המעטפת החיצונית ניתנת גם היא לפירוק ולהחלפה במסגרת של חלפים (חלונות, מכסה מנוע, פגוש ועוד). ואל כל אלה ניתן להוסיף גם את מערכות המיזוג, הבלמים, המראות, מערכות הפליטה וכיוצא בזה.
אם נישאר בדוגמת כלי הרכב, הרי שקשה למצוא חלקי חילוף שאינם משפיעים על תפקודם. לכל אחד יש מטרה מוגדרת, וגם אם ניתן יהיה להתניע את הרכב בהיעדרו של אחד מהם- אין הדבר מומלץ. כשזה נוגע לחלקי חילוף, להבדיל מאביזרי עזר, מומלץ מאד למצוא להם תחליף מהר ככל האפשר. כיצד עושים זאת באופן הטוב ביותר?

כגודל האפשרויות, גודל הסיכון

לא קשה למצוא היום גורמים אשר מציעים חלקי חילוף לכל מטרה, כאשר הסיווג העיקרי הוא לגבי המערכת בתוכה פועלים החלפים. אפילו חיפוש של מספר שניות באינטרנט יגלה מאות תוצאות, אשר קשה מאד להפריד ביניהן. הבעיה, אם אפשר לקרוא לה ככה, היא שהחברות המציעות חלקי חילוף נחלקות לאיכותיות ואמינות יותר או פחות. לכן, יש לתת את הדעת על בחירה מושכלת בחברה האמורה, ורצוי לאחר סקר השוואת מחירים מקיף.
רכישה של חלפים לרכב אפשרית באמצעות היצרן עצמו, כאשר גופים אחרים מציעים למכירה גם חלקים תחליפים, הזהים כמעט לחלוטין לאלה של היצרן, או כאלה שנעשה בהם כבר שימוש קודם (ועברו שיפור או תיקון). לכל אחד מהסוגים הללו יתרונות וחסרונות משלו, ופער המחירים ביניהם רחב בהחלט. רצוי לתת את הדעת כל כך טרם הרכישה.
 

 
    מייל:
    שם:
    שם משפחה:
    טלפון:
    הודעה:
 

> צרו עימנו קשר
על כל תקלה, עזרה או שאלה

 Copyright © 2001-2022 Halafim4U. All rights reserved