חלפים 4 U חלקי חילוף לרכב

תוסף נגד עישון יתר במנוע(מתאים לפני הטסט)-30.00 ש"ח

 

מבצע קיט טיימינג יונדאי אקסט,גייטס,אלנטרה ב-170.00 ש"ח

 

צלחת בלם קדמית קורולה -08 ב-75.00 ש"ח בלבד.

 

שמן מנוע 10W40 "דלק" 4 ליטר ב-50.00 ש"ח בלבד!

 

נוזל קירור ירוק/אדום 5 ליטר ב20.00 ש

 

תוסף גולד לייבל(מעביר טסט)מחירנו:70.00 ש"ח

 

מבצע!!!בולם קדמי מזדה 3 140 ש"ח

 

קיט טיימינג פוקוס 2 מחירנו:260.00 ש"ח.

 

מסנן אויר מאזדה 3 1.6 ב-20.00 ש

 

סט מגבים סיליקון 40 ש"ח

 

שמן גיר אוטומט 4 ליטר 50 ש"ח

 

נורה H7 גרמנית תוצרת פליפס ב-15.00 ש

 

סט טסות 15 ב 80.00 ש"ח

 

מסנן אויר יונדאי IX35 I35 ספורטאז 30 ש"ח

 

נוזל שמשות 2 ליטר-המחיר שלנו:8.00 ש"ח בלבד!

 

סליל הצתה מקורי יונדאי I30 180 ש"ח

 

מסנן שמן יונדאי מקורי ב25.00 ש"ח בלבד!

 

שמן מנוע מזדה/פורד 5 ליטר מקורי ב95 ש"ח

 

מצת קורולה אנסיס מ2008 50 ש"ח

 

מצבר 72A של חברת וולתא 450 ש"ח

 
שם משתמש סיסמא

שכחתי סיסמה

|

הירשם

 
  שלום אורח
 
 
חלקי חילוף לרכב - דף הבית  |  אודות  |  התקנון  |  כתבו עלינו  |  צור קשר
 
   
מוצרים
מבצעים
קיטים לטיפול
מחלקה סיטונאית

מידע מקצועי

חלפים לרכב

ראשי מוצרים מידע מקצועי חלפים לרכב
אין מוצריםהרכב הוא אחד האמצעים החשובים ביותר שיכולים להיות ברשותו של אדם. באמצעותו הוא יכול להגיע לכל מקום בארץ ובכל זמן, ללא תלות בתחבורה ציבורית ושעות הפעילות שלהן. ביחד עם היתרונות הרבים של הרכב, לעיתים חלקים שונים בו יכולים להתקלקל ובכך להעמיד בפני בעל הרכב את הדילמה האם לרכוש חלפים מקוריים, חלקים לא מקוריים, תואמים, משומשים או אפילו משופצים.

מה ההבדל בין כל אלו, כיצד מבחינים בסוג המתאים, ומה יכול להיות הפתרון הטוב ביותר עבורנו? על כך במאמר שלפניכם.חלקים מקורייםהחלקים המקוריים הם החלפים האיכותיים ביותר שניתן לקנות, אך באופן אוטומטי גם היקרים ביותר. בין אם התקלקלה בוכנה, נשחקו הבלמים או שמא המצבר החליט לשבוק חיים - הפתרון הבטיחותי והעמיד ביותר יהיה שימוש בחלקים מקוריים, כאשר גם חברות ביטוח רבות מוכנות לבטח רק חלקים שכאלו. עם זאת, מחירם של חלקי חילוף מסוימים יכול להיות כל כך גבוה, כך שבמידה ונגמרה האחריות לרכב, הפיתוי למציאת פתרון אחר נראה הולם ורלוונטי יותר.חלקים לא מקורייםהחלקים הלא מקוריים, הם ככל הנראה ההיפך המוחלט מאותם חלקים מקוריים, מכיוון שקשה לדעת מהיכן הם הגיעו, עד כמה הם עמידים וכמה כדאי בכלל לשלם עליהם. חלפים שכאלו לרוב לא מומלצים כלל, אך במידה ויש לכם רק בעיה אחת קטנה באיזה שהוא כפתור או פנס אחורי, הנזק לא יהיה כל כך גדול ואולי ההחלטה לרכוש רכיב חלופי תהיה אף משתלמת.


חלפים תואמים


החלפים התואמים, הקרויים גם OEM, הם ככל הנראה השילוב המושלם בין חלק איכותי לבין מחירו הנמוך יחסית. החלפים האלו אמנם לא מיוצרים אצל יצרן הרכב עצמו, אבל הם כן נרכשים ממפעלי ייצור מקוריים שעובדים עם יצרן הרכב המקורי ומוכרים לו אותן. באופן הזה, הרוכשים של חלפים תואמים לרכב מקבלים חלפים איכותיים במחיר נמוך יותר.חלפים משומשים ומשופציםהאפשרות האחרונה שעומדת בפניכם בעת חיפוש של חלקי חילוף לרכב, קשורה לחלפים משומשים ומשופצים. חלפים משומשים מגיעים אל המוסכים השונים ועוברים בהם שיפוץ מקיף ואחראי לקראת מכירה מחדש. לאחר השיפוץ, הם עומדים למכירה בתור חלפים משופצים, כאשר הם טובים לשימוש ומחירם נמוך בהרבה. גם חלקי החילוף האלו מגיעים ביחד עם אחריות של המוסך המרכיב אותם, לכן כדאי לוודא לפני הרכישה וההרכבה את האחריות, לכמה זמן היא ועד כמה היא מקיפה.


פרט חשוב לסיום - בכדי לזהות מהיכן מגיעים חלקי החילוף אותם אתם מעוניינים לקנות, פשוט שאלו את בעל המוסך שלכם. בנוסף, במידה ורכשתם חלקי חילוף מקוריים, תוכלו לוודא זאת באמצעות האריזה האם חותמת של יצרן הרכב שלכם מוטבעת על המוצר או על האריזה עצמה. 
    מייל:
    שם:
    שם משפחה:
    טלפון:
    הודעה:
 

> צרו עימנו קשר
על כל תקלה, עזרה או שאלה

 Copyright © 2001-2022 Halafim4U. All rights reserved