חלפים 4 U חלקי חילוף לרכב

תוסף נגד עישון יתר במנוע(מתאים לפני הטסט)-30.00 ש"ח

 

מבצע קיט טיימינג יונדאי אקסט,גייטס,אלנטרה ב-170.00 ש"ח

 

צלחת בלם קדמית קורולה -08 ב-75.00 ש"ח בלבד.

 

שמן מנוע 10W40 "דלק" 4 ליטר ב-50.00 ש"ח בלבד!

 

נוזל קירור ירוק/אדום 5 ליטר ב20.00 ש

 

תוסף גולד לייבל(מעביר טסט)מחירנו:70.00 ש"ח

 

מבצע!!!בולם קדמי מזדה 3 140 ש"ח

 

קיט טיימינג פוקוס 2 מחירנו:260.00 ש"ח.

 

מסנן אויר מאזדה 3 1.6 ב-20.00 ש

 

סט מגבים סיליקון 40 ש"ח

 

שמן גיר אוטומט 4 ליטר 50 ש"ח

 

נורה H7 גרמנית תוצרת פליפס ב-15.00 ש

 

סט טסות 15 ב 80.00 ש"ח

 

מסנן אויר יונדאי IX35 I35 ספורטאז 30 ש"ח

 

נוזל שמשות 2 ליטר-המחיר שלנו:8.00 ש"ח בלבד!

 

סליל הצתה מקורי יונדאי I30 180 ש"ח

 

מסנן שמן יונדאי מקורי ב25.00 ש"ח בלבד!

 

שמן מנוע מזדה/פורד 5 ליטר מקורי ב95 ש"ח

 

מצת קורולה אנסיס מ2008 50 ש"ח

 

מצבר 72A של חברת וולתא 450 ש"ח

 
שם משתמש סיסמא

שכחתי סיסמה

|

הירשם

 
  שלום אורח
 
 
חלקי חילוף לרכב - דף הבית  |  אודות  |  התקנון  |  כתבו עלינו  |  צור קשר
 
   
מוצרים
מבצעים
קיטים לטיפול
מחלקה סיטונאית

משאבות

משאבות מים

ראשי מוצרים משאבות משאבות מים
משאבת מים לפורד פוקס 06-11
משאבת מים לפורד פוקס 06-11

מחיר מחירון:310.00
מחיר באינטרנט:217.00

משאבות מים


כל מה שצריך לדעת על משאבות מים עבור רכבים פרטיים ומסחריים


משאבות מים הן חלק ממערכת הקירור של החלק, ולכן הן קריטיות לתפקודו ולאופן בו כלי הרכב יאריך ימים. באופן כללי, מערכת הקירור כשמה כן היא: אחראית על הקירור של המנוע. אך לא כאן מסתיים התפקיד של מערכת הקירור ושל משאבות מים, משום שחלק מהקירור חייב להיעשות גם לתיבת ההילוכים. קירור כזה למעשה מונע התחממות יתר, בלאי גבוה ומאפשר תקינות של כל החלקים הפנימיים המרכיבים את הרכב.


מתי יש לבדוק משאבות מים על מנת לשמור על פעילות תקינה של הרכב?


בניגוד למה שנהוג לחשוב, טיפול במערכות קירור וכמובן גם באחזקת משאבות מים לא חייב להיעשות רק בזמן הביקורים במוסך. שמירה על הרכב ועל מערכת הקירור הן חלק בלתי נפרדות מהמטלות של כל נהג, גם של אלו אשר אינם בקיאים במונחים הטכניים. בעזרת מספר פעולות פשוטות אפשר להבטיח רמת הגנה ובטיחות גבוהה יותר של הרכב, לחסוך זמן על טיפולים מיותרים וכמובן להימנע מבזבוז כסף.
מיותר לציין כי משאבות מים גם משפיעות על אופן הפעולה של המצנן, הצנרת ואפילו ראש המנוע ולמעשה מהווה צומת מרכזית בצורה בה הרכב יתנהג על הכביש. הדבר הפשוט ביותר אותו יש לזכור לגבי משאבות מים הוא שהן פועלות על בסיס של סירקולציה, או מחזור. משאבות מים למעשה שומרת על תחלופת נוזל הקירור הנמצא במערכת. לעומת הרדיאטור, אשר תפקידו להעביר את החום מהמנועה החוצה על ידי הזרמת נוזל הקירור מתוך המנוע, המשאבה היא זו המאפשרת את סבב הנוזל עצמו.


לא כולם מודעים לחשיבות הנושא של משאבות מים


מפתיע לראות כי למרות שנהגים רבים מכירים את המשמעות של משאבות מים, לא כולם מקדישים להם את מלוא תשומת הלב. בין אם זה בא לידי ביטוי בכך שתחום המשאבות מופקר לידיים לא מקצועיות של מוסכניקים או בין אם זה בגלל חוסר השקעה, בסופו של דבר המשאבות הן לא נושא אשר מקבל את החשיבות הראויה. על מנת להימנע ממצב כזה יש לפנות מראש אל מקור אמין לרכישת משאבות מים. כל ניסיון לקצר דרך או לחסוך עלויות יכול לעלות ביוקר, ולכן מוטב להתפשר על הטוב ביותר.
משאבת מים מיד שנייה או משאבה אשר לא מיוצרת על ידי חברה מוכרת יכולה לפגוע באביזרים רבים אחרים, ולגרום לבעלי הרכב הוצאות לא צפויות. מצד שני, רכישה מבוקרת של משאבה טובה והתייעצות עם חברים או בני משפחה יכולה להבטיח דווקא חיסכון ואולי אפילו רווח. האופן בו הנהגים מתייחסים לרכב משפיע ישירות על ערך הכלי, ולכן אסור להקל בכך ראש. אם אתם לא יודעים איך לבדוק את ההבדלים בין משאבות שונות או שאינכם מחזיקים בידע המתאים, אל תהססו להיעזר גם באינטרנט ובאתרי ייעודיים.
בכל שלב תוכלו גם להגיע לאחת מהחנויות או המוסכים עליהם קיבלתם המלצות ולהתרשם באופן אישי מההיצע העומד לרשותכם. אתם אלו שמחליטים כיצד לטפל ברכב, אך יש דברים הקשורים לתחום עליהם אסור להתפשר. משאבת המים, הרדיאטור וחלקים רבים נוספים הם תעודת הביטחון שלכם ושל המשפחה שלכם.


מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר חלפים4uמוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

 
    מייל:
    שם:
    שם משפחה:
    טלפון:
    הודעה:
 

> צרו עימנו קשר
על כל תקלה, עזרה או שאלה

 Copyright © 2001-2022 Halafim4U. All rights reserved